Uruchomiliśmy Wypożyczalnię!

kwi 2, 2022 | Aktualności

Zgodnie z założeniami Projektu w obecnie kończącym się 2 etapie udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik i uruchomić Wypożyczalnię sprzętu wspomagającego i pomocy dydaktycznych.

Jest to nasz ogromny sukces i jednocześnie radość z tego, że wszystkie dostępne w Wypożyczalni sprzęty już trafiają do Placówek objętych wsparciem. Do ich dyspozycji są zestawy EEG Biofeedback, wraz z HEGami, zestaw do diagnozy i terapii Metodą Warnkego, Eyetracker, Programy komputerowe do pracy z dziećmi z dysleksją, dyskalkulią, ADHD, specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z klas 1-3, 4-8 oraz szkół ponadpodstawowych, sprawiających trudności wychowawcze, oraz programy rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne.

Wypożyczalnia oferuje również sprzęt do terapii integracji sensorycznej oraz Interaktywną podłogę z mobilnym statywem. Dokumentacja Wypożyczalni wraz z Zasadami jej funkcjonowania oraz wykazem dostępnego sprzętu dostępna jest w Zakładce Wypożyczalnia. Serdecznie zapraszamy do zaglądnięcia i korzystania.

Skip to content